4 Ekim 2015 Pazar

Bu Hafta (11)

"Bu Hafta" yazıları da geri dönsün artık değil mi?

Bakalım bu hafta benim için neler olmuş.

Tiyatrosunu öve öve bitiremediğim Örümcek Kadının Öpücüğü kitabıma sonunda başlayabildim. Kitabı alalı bayağı uzun bir süre olmuştu. Ama hem vakit bulamama (blogda o kadar vakit bulamamaktan bahsediyorum ki, keşke adını vakitbulamama.blogspot koysaymışım) hem de araya başka kitapların da girmesi sebebiyle ertelemiştim. Başladık bakalım, ne zaman biter kim bilir?

Flormar'dan ikinci alışverişimi yaptım. Bununla ilgili bir de yazı paylaşmak istiyorum. İlkini de paylaşmak istemiştim de üşenip bir türlü yazısını yazamamıştım. Bu sefer üşenmemek dileğiyle...

How to Train Your Dragon 2 filmini izledim. İlk filmini izlediğimde o kadar bayılmıştım ki karakterlerine, mimiklerine, mizahına. Devam filmi de beni oldukça etkiledi. İzlemeyenleri izlemeye davet ediyorum.

Yaz mevsiminin sona ermesi ve sonbaharın bir anda başlaması beni biraz üzdü. Sanki daha tatil yapmamışım gibi hissettirdi bana. Sıcak havalar bu kadar çabuk terk etmeseydi keşke.

Bu karikatüre çok güldüm. Game of Thrones izleyenler beni çok iyi anlayacaktır. Game of Thrones'ta hiçbir karaktere bağlanmayın, çünkü sağ olsun George R.R. Martin bu konuda biraz vicdansız.

"Bu Hafta" yazılarını yazmayı da fazlasıyla özlemişim. Her hafta olamasa da daha da sık yazmaya çalışmalıyım.

Mutlu günler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder